Google
web www.worldlive.czv této sekci:

o autorech WorldLIVE.cz

WorldLIVE team je označení pro team, který vytvořil stránky WorldLIVE a zajišťuje jejich správný běh. WorldLIVE team vznikl z EuroLIVE teamu. Dovolte, abychom na tomto místě představili strukturu vedení WorldLIVE.cz.

generální ředitel, předseda odborné komise WorldLIVE

Generální ředitel zpravidla pro projekt znamená hodně. Nejinak tomu je i u projektu WorldLIVE. Přispěl k vytvoření těchto stránek tak, jako asi nikdo jiný na světě. Je autorem myšlenky WorldLIVE, ale nezůstal jen u teorie - je zodpovědný jak za grafickou podobu projektu WorldLIVE, tak za obsahovou náplň stránek samotných. Současně navíc zastává významou funkci předsedy odborné komise WorldLIVE. Komise WorldLIVE se v posledních pár létech už neschází.

ředitel vývojového oddělení

Další z těch, bez kterých byste tyto řádky nikdy nečetli. Již první setkání s projektem WorldLIVE, ke kterému došlo vlastně náhodou, jej pro tento unikátní projekt nadchlo. Jeho znalosti problematiky webových aplikací a naprosté pochopení myšlenky WorldLIVE výrazně přispěly k tomu, že WorldLIVE dnes znamená to, co znamená.

poděkování

Thomas Sladek

stálý spolupracovník WorldLIVE

Zasloužil se o vznik německé verze (dočasně nedostupná) stránek projektu WorldLIVE. Vysoké pracovní nasazení a kvalita odvedené práce, dokazující jeho profesionalitu - tak charakteristickou pro celý WorldLIVE team - zajistila Tomovi stálé místo v této elitní skupině.


© 2000 – 2004 WorldLIVE team | mapa webu | XHTML a CSS