Google
web www.worldlive.cz

registrace nového přispěvatele

Chcete se podílet na tvorbě těchto stránek? WorldLIVE team Vám nabízí možnost stát se registrovaným uživatelem serveru WorldLIVE. Registrovaní uživatelé mají možnost přidávat nové kamery do databáze WorldLIVE. Dále mohou rozšiřovat informace o jednotlivých webkamerách pomocí komentářů pod každou kamerou. Můžete se tak podělit o zajímavé informace o místech, která vidíte na obrázcích webkamer a víte o nich více. Věříme, že takovýchto míst existuje mnoho a že tato nová možnost posune kvalitu stránek WorldLIVE opět o krůček výš.

Jedinou podmínkou je registrace, kterou můžete provést v následujícím formuláři. Budeme rádi, když se zaregistrujete a budete s námi spoluvytvářet tento web. Všem, kteří se zaregistrují a budou spolu s námi zvyšovat kvalitu serveru WorldLIVE děkujeme.

Registrace přispěvatelů je z provozních důvodu do odvolání pozastavena. Děkujeme za pochopení.

Podívejte se na přehled všech registrovaných přispěvatelů serveru WorldLIVE.


Zapoměli jste heslo a nedaří se Vám přihlásit se?

Můžete si nechat poslat heslo a Vaše uživatelské jméno. Do následujícího formuláře zadejte e-mail, který jste uvedli i při registraci. Na tuto adresu pak obdržíte přihlašovací údaje - ty si po prvním přihlášení můžete změnit.


zapomenuté heslo


© 2000 – 2004 WorldLIVE team | mapa webu | XHTML a CSS