Google
web www.worldlive.cz

v této sekci:

přehled služeb na WorldLIVE.cz

Na této stránce najdete kompletní přehled služeb serveru WorldLIVE.cz. V horní liště najdete také odkaz na přehled všech webkamer a pohlednic. Klikněte na jednotlivé položky v následujícím seznamu a dozvíte se o příslušné službě více. Případné dotazy ohledně naší nabídky služeb rádi zodpovíme.

webcams.worldlive.cz

Nejrozsáhlejší databáze venkovnách webkamer na českém internetu, v současnosti obsahuje přibližně 2000 kamer z více než 45 zemí světa. Všechny kamery jsou doplněny informacemi o východu a západu Slunce, přehledem nejbližších velkých měst a jejich vzdáleností od místa kamery a popisem samotného obrázku. Mnoho kamer navíc doplňují zajímavé komentáře zpravodajů z mnoha zemí světa. K dispozice jsou také velmi dobré možností vyhledávání a třídění.

letenky.worldlive.cz

Ve spolupráci se serverem Letuška Vám nabízíme on-line rezervaci letenek. Systém využívá výhod mezinárdní rezervační síťě Amadeus, můžete tak využít speciálních cenových nabídek jednotlivých leteckých společností i informací o obsazenosti letadle. Objednané letenky jsou po České republice zdarma doručeny na Vámi zadanou adresu, případně si je můžete vyzvednout přímo na letišti. Pro další informace ohledně průběhu on-line rezervace je zdarma k dispozici zelená linka. Nejen z těchto důvodů Vám on-line formu rezervace letenek velmi doporučujeme.

hotely.worldlive.cz

Ve spolupráci se serverem Hotelguide jsme Vám zprostředkovali, na českém internetu unikátní, systém rezervace hotelů v celém světě. Můžete si tak rezervovat místo ve více než 75 000 hotelech po celém světě. Provedení rezerace je jednoduché, platíte až po příjezdu přímo v hotelu.

zájezdy.worldlive.cz

Sekce vytvořená ve spolupráci se serverem MojeDovolena.cz Vám umožní on-line rezervaci zájezdů řady předních českých cestovních kanceláří (všechny CK jsou pojištěny proti úpadku). Nabídka zájezdů je velmi široká, každý zájezd je doplňen podrobnými informacemi. Doručení cestovních dokladů je po území České republiky bezplatné. Nejen z těchto důvodů Vám on-line formu rezervace zájezdu velmi doporučujeme.

lastminute.worldlive.cz

Nabídka last-minute zájezdů, tedy zájezdů "na poslední chvíli". Výhodou těchto zájezdů je velmi nízká cena i odjezd během několika dní.

lyžování.worldlive.cz

Rychlý přístup k webkamerám v lyžařských střediscích, řada webkamer je umístěna přímo na svazích. Nabízíme Vám tak možnost sledovat sněhové podmínky v mnoha českých a evropských střediscích. Součástí těchto kamer je i nabídka lýžařských zájezdů - stačí, když kliknete na odkaz zájezdů u každé kamery.

mapy.worldlive.cz

Unikátní soubor map celého světa pokrývající celý svět v měřítku až 1 : 10 000 km. Mapy umožňují rychlý výběr oblasti Vašeho zájmu - pod jednotlivými mapami najdete vždy seznam zobrazených kamer a u těchto kamer pak i možnost rezervace letenek, zájezdů a hotelů v příslušné oblasti.

pohlednice.worldlive.cz

Systém umožňují posílání elektronických pohlednic z více než 2000 míst celého světa. Pod každou kamerou najdete tlačítko poslat pohlednici, kliknutím na něj se dostanete na formulář - zde už stačí vyplnit jméno a e-mail příjemce a text pohlednice.

technologie.worldlive.cz

Rozsáhlá sekce s informacemi o webkamerách, jejich vlastnostech i možnostech využití. Součástí sekce je i stručný návod na zprovoznění vlastní webkamery. Případné Vaše dotazy ohledně výběru či instalace webkamery zde rádi zodpovíme.

reklama.worldlive.cz

Sekce obsahuje přehled reklamních pozic nabízených na tomto serveru. Velmi dobré mořnosti cílení, nízké ceny a zajímavé bonusy - to jsou hlavní důvody, proč je výhodné na serveru WorldLIVE inzerovat. Všechny další informace najdete práve ve zmiňované sekci.

nahoru

© 2000 – 2004 WorldLIVE team | mapa webu | XHTML a CSS