Google
web www.worldlive.cz

kniha návštěv

Na této stránce uvítáme jakékoli Vaše názory, připomínky, případně i nápady, jak by bylo možné stránky WorldLIVE ještě vylepšit. K zapsání Vašeho příspěvku do knihy návštěv stačí vyplnit následující formulář. Odpovědi na některé Vaše dotazy z knihy návštěv najdete v sekci otázek a odpovědí.

Knihu návštěv jsme kvůli velkému množství spamu uzavřeli. Stále nás však Vaše nápady a připomínky zajímají.vzkaz podle sloupce vzkaz řadit sestupně datum podle sloupce datum řadit vzestupně jméno podle sloupce jméno řadit sestupně stát podle sloupce stát řadit vzestupně
10. 2. 2002 21:41
Rakousko

hofhan

großartig! bitte weitermachen.

20. 1. 2002 09:15
Česká republika

Max

... Ach ja, noch was. Was ich total schlecht finde ist die Cam-Suche ... zwar kann man gezielt suchen, aber wenn man mal so durchsurfen will ist die Suche ja besch...

22. 8. 2002 16:08
Česká republika

ahory

... no super ! konecne solidni kusy na odreagovani ! vzdycky se u Vas da najit neco... kde je hezky a to nejen diky tamnimu pocasi, ale to ze je clovek v tu chvili "kdesi tam".ciao !

23. 11. 2003 00:29
Česká republika

ferrenc

..je to super,akorat vam trochu snizuje duveryhodnost par kamer,ktere v noci zobrazuji snimky ze dne...bylo by taky hezke,kdyby se naky zabery hejbaly.

© 2000 – 2004 WorldLIVE team | mapa webu | XHTML a CSS