Google
web www.worldlive.cz

 -> 

hotely Kiev - on-line rezervace ubytování

hotely Kiev

Díky spolupráci se serverem Booking.com jsme Vám zprostředkovali, na českém internetu unikátní, systém rezervace hotelů v celém světě. Můžete si rezervovat místo ve více než 75 000 hotelech po celém světě. Provedení rezervace je jednoduché, platíte až po příjezdu přímo v hotelu.

Ukrajina - nabídka ubytování »

Pro vyhledání hotelu použijte následující formulář, nebo odkaz umístěný pod každou kamerou - potom se Vám zobrazí hotely v oblasti této kamery. Pro on-line rezervaci ubytování použijte prosím následující formulář.

 
Hotely Kiev - vložte do následujícího formuláře název cílového města a pokračujte kliknutím na tlačítko hledat.
hotely ve městě:
datum příjezdu
datum odjezdu

ubytování v České republice

V sekci ubytování v České republice můžete vyhledávat hotely, pensiony, chaty, chalupy, kempy a další typy ubytování na území celé České republiky. Pro vyhledávání v ostatních státech doporučujeme tuto stránku.

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky ohledně rezervací, další jsme připraveni zodpovědět.

Poznámka: mezinárodní názvy nepřekládejte do češtiny a zadávejte je prosím bez diakritiky.

dále na této stránce:

Jak mohu vyhledat hotely?

Můžete využít dvě možnosti: rychlé vyhledávání (formulář viz. výše) nebo pokročilé vyhledávání, které umožňuje podrobnější vyhledávání. V rychlém vyhledávání můžete hledat hotely podle města, státu nebo přímo názvu hotelu (názvy zadávejte prosím v originálním jazyku).

V pokročilé vyhledávní můžete kombinovat vyhledávací výrazy, navíc můžete Vaše hledání omezit na konkrétní termím, cenovou relaci nebo příslušenství, které má v hotelu být.

Vždy také můžete využít odkazu on-li rezervace hotelů pod každou kamerou, usnadtíte si tak výběr.

Jak probíhá on-line rezervace?

Rezervace probíhá přes rozhraní našeho rezervačního systému. Poté co najdete hotel a zkontrolujete, že má v daném termínu volno, zobrazí se formulář. Zde prosím vyplňte Vaše osobní údaje. Ihned po odeslání Vaší rezervace se zobrazí informace upřesňující Vaší objednávku. Také obdržíte potvrzující e-mail.

Uvedené ceny jsou za pokoj a noc (nebo za osobu a noc)?

Téměř všechny ceny v databázi jsou ceny za pokoj a noc - pouze malý počet evropských hotelů uvádí cenu za osobu a noc.

Velmi zřídka kdy můžete narazit na rozdíl v ceně uvedené v seznamu a v ceně zobrazené po zkontrolování dostupnosti (check availability). Tento rozdíl může mít dva důvody: a) ceny mohou být ovlivněny sezónímy slevami, případně přírážkami; b) hotel změnil svou cenouvou politiku a ještě nás neinformoval o těchto změnách.

Proč je potřeba moje kreditní karta?

Údaje o Vaší kreditní kartě jsou potřeba jako záruka pro hotel. Hotel také chrání Vaše rezervované místo až do Vašeho příjezdu. Po příjezdu si můžete vybrat způsob placení, můžete platit v hotovosti, pomocí jiné kreditní karty, nebo i pomocí karty, kterou jste poskytli jako záruku.

V některých případech bude porezervaci požadováno uhrazení jednodenního pobytu - jako záloha na garantování Vaší rezervace. Toto záleží na každém hotelu - tyto informace vždy najdete v našem systému.

Co když potřebuji zrušit rezervaci?

Pokud nemůžete dodržet již provedenou rezervaci a potřebujete tuto rezervaci zrušit, musíte tak učinit v daném termínu - pokud chcete předejít zúčtování této rezervace z Vaší kreditní karty. Každý hotel má vlastní termíny na včasné zrušení rezervace, proto si tyto informace při rezervaci pečlivě přečtěte.

Co když zapomenu zrušit rezervaci?

Záleží na konkrétním hotelu a jeho předpisech, pravděpodobně Vám však bude účtován jendnodenní pobyt (pokud nezrušite rezervaci v určeném termínu). Tento poplatek bude účtován kreditní kartě poskytnuté při registraci.

Doporučujeme Vám rušit Vaše rezervace nejpozději do 72 hodin před příjezdem, předejdete tak nutnosti uhrazení poplatku. Uvažte však prosím, že jednotlivé hotely se v těchto pravidlech mohou lišit - proto si tyto údaje pozorně přečtěte ještě při rezervaci.

Jak jsou zabezpečeny mé osobní údaje?

Při on-line rezervaci, kdy poskytujete Vaše osovní údaje, jsou všechny tyto informace chráněny zabezpečeným serverem. Konkrétně používáme technologie Secure Sockets Layer (SSL), která kóduje všechny vložené informace ještě předtím, než jsou odeslány na náš server.

© 2000 – 2004 WorldLIVE team | mapa webu | XHTML a CSS